TGS Global
TGS Global, muhasebe, denetim, vergi, danışmanlık ve ticari hukuk alanında uzman muhasebe ve ticari hukuk firmalarının oluşturduğu dinamik bir networkdür ve halen 15 ülkede 36 ofis ile faaliyet gösteren TGS Global hızlı bir büyüme trendi yakalamıştır. TGS Global’in sınırları aşan iş yaklaşımı ve uzmanlığı, her büyüklükte işletmenin uluslararası faaliyetlerine destek verecek şekilde dizayn edilmiştir.

ÖZGÜN HİZMETLER:

Bütün networkler birbirinden farklıdır. TGS üyesi bütün firmalar, müşterilerinin işlerine karşı girişimci bir yaklaşım uygularlar.
TGS Global üyeleri sahip oldukları en üst düzeyde mesleki uzmanlıkla, profesyonel hizmetlerini sunmayı taahhüt etmektedirler.
TGS Global müşterileri; tek bir iletişim noktası üzerinden dünya çapındaki kaliteli yerel uzmanları çok hızlı bir şekilde ulaşabilmektedirler.


MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER:

TGS Global her müşterisinin benzersiz olduğunu kabul ederek, onlara uygun maliyetli ve kaliteli çözümler yaratmayı hedeflemektedir.
Muhasebe, denetim ve iş çözümleriniz için TGS Global size tam desteği zamanında ve ihtiyaç duyacağınız ölçüde sağlayacaktır.
 


“TGS Lydia is an independent member of tgs global network limited,an international network of professional business advisors.”